Specifications
| Resolution | 4K (4K (2160p)) |
|---|---|
| HDR Formats | HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Smart TV | No |
| Voice Assistant | Not Applicable |
| HDMI Inputs | 2 |
| Dimensions (with stand) | W: 15.9" |
| UPC | 046838502002 |
| Best Buy SKU | 6540574 |
| Resolution | 4K (4K (2160p)) |
|---|---|
| HDR Formats | HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Smart TV | No |
| Voice Assistant | Not Applicable |
| HDMI Inputs | 2 |
| Dimensions (with stand) | W: 15.9" |
| UPC | 046838502002 |
| Best Buy SKU | 6540574 |