Specifications
| Resolution | 8K (8K (4320p)) |
|---|---|
| HDR Formats | HDR 10+, HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Smart TV | No |
| Voice Assistant | No |
| HDMI Inputs | 2 |
| Dimensions (with stand) | W: 19.7" |
| UPC | 046838503603 |
| Best Buy SKU | 6581987 |
| Resolution | 8K (8K (4320p)) |
|---|---|
| HDR Formats | HDR 10+, HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Smart TV | No |
| Voice Assistant | No |
| HDMI Inputs | 2 |
| Dimensions (with stand) | W: 19.7" |
| UPC | 046838503603 |
| Best Buy SKU | 6581987 |