Specifications
| Resolution | 4K (4K (2160p)) |
|---|---|
| HDR Formats | HDR 10, HDR 10+ |
| Smart TV | Yes — Tizen |
| Voice Assistant | Amazon Alexa |
| HDMI Inputs | 3 |
| HDMI ARC | eARC |
| Dimensions (with stand) | W: 20.9" |
| UPC | 887276837130 |
| Best Buy SKU | 6590297 |
| Resolution | 4K (4K (2160p)) |
|---|---|
| HDR Formats | HDR 10, HDR 10+ |
| Smart TV | Yes — Tizen |
| Voice Assistant | Amazon Alexa |
| HDMI Inputs | 3 |
| HDMI ARC | eARC |
| Dimensions (with stand) | W: 20.9" |
| UPC | 887276837130 |
| Best Buy SKU | 6590297 |